środa, 10 lipca 2019

Ustal swoje priorytety

Czym jest priorytet? To w tym wypadku cel główny, cel numer jeden.
I życie wymaga od nas stawiania priorytetów. Nie piszę tego wskutek przeczytania jakiejś lektury nauczyciela biznesowego. Nauczyło mnie tego życie.
Priorytety nie wykluczają innych celów. Tworzą jednak pewną bardzo istotną hierarchię. Jest ona istotna dla uwagi i energii.
Czakry reagują na to, co robisz z uwagą. Skupiając się na priorytetach oddziałujesz na procesy energetyczne w swoim biopolu.
Alkoholik myślący o tym, skąd dostać upragniony trunek będzie generował innego rodzaju energię, nie biznesmen szukający miejsca na budowę wielkiego centrum handlowego.
Stawiając sobie za cel naukę psychotroniki i naturoterapii będziesz wzbudzał innego rodzaju reakcje bioenergetyczne, niż gdy Twoim celem numer jeden jest nauczyć się ładnie śpiewać.
Gdy coś ma wagę najwyższą, a jest nią życie, zdrowie, Twoje ciało energetyczne i psychika reagują najmocniej. Najwięcej mocy i motywacji uwolnisz zajmując się naprawdę poważnymi sprawami.
Radzę takie właśnie rzeczy uczynić priorytetem. Zachęcam Cię - uczyń, tak jak ja, celem nadrzędnym naukę psychotroniki i naturoterapii. Tu chodzi o ratowanie i zachowywanie zdrowia i życia, to nie jest zabawa. Gdzie się uczyć dowiesz się z menu tego mojego bloga.
I nie czekaj z decyzją - chroń siebie i rodzinę, idź do szkoły psychotronicznej jak najprędzej. Zapisz się od września.
Bądźmy sobie aktorami, biznesmenami, piosenkarzami, ale przede wszystkim bądźmy naturoterapeutami - naturopatami i bioenetgoterapeutami jeśli nie zawodowo, to dla siebie i najbliższych. To, moim zdaniem, oznacza mieć właściwy priorytet, bo naturoterapii może uczyć się każdy, każdy może poznać podstawy bioenergoterapii - swoje ciało energetyczne, kanały i czakry, jak i całą masę innych wspaniałych metod naturoterapii. Każdy może ukończyć kurs, który ogłaszam w menu bloga.
Przy okazji pamiętaj: NIE MA SAMODZIELNEGO, WYZBYTEGO KOMPETENTNEGO NAUCZYCIELA UCZENIA SIĘ BIOENERGOTETAPII I NATUROPATII. Tym, czego się sam nauczysz, to sposoby na zrujnowanie sobie i innym zdrowia i życia.
Ludzie, którzy uczą różnych ćwiczeń z energią przez książki i nagrania krzywdzą innych i takie zachowanie powinno być zdelegalizowane oraz surowo penalizowane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz