wtorek, 2 lipca 2019

Jak działa tiki - usługa Huny

Huna to nie tylko uzdrawianie energetyczne. To szamanizm. A to znaczy, że uzdrawiane są także okoliczności. Oto kilka punktów dotyczących sesji uzdrowicielskich Huny.
1. Możesz zgłosić się na usługę z dowolnym celem lub problemem, w każdej sferze życia - związek, zdrowie, pieniądze, rodzina, duchowość. Możesz zamówić tiki kiedy znajdujesz się w szczególnej sytuacji (np. egzamin, podróż, zgubienie czegoś, dylemat i zakręt życiowy).
2. Do tiki wykorzystuję zdjęcie. Pomaga mi ono stworzyć myślokształt osoby, której dotyczyć ma przekaz.
3. Możesz zamawiać sesje tiki dla innych, nawet dla zwierząt.
4. Tiki polega na stworzeniu pełnego energii myślokształtu, który dotyczy Ciebie i Twojego celu, i wysłanie go do rzeczywistości. Ona sama potem zajmuje się jego materializacją.
5. Nie powiem Ci jak rzeczywistość to zrobi. W tiki angażowane są siły nadświadomości i podświadomości, a nie tylko świadomości. Nie kieruje się tym procesem z poziomu świadomego umysłu. Efekty są naturalne i spontaniczne.
6. Po tiki problem może zniknąć jakby od razu, przez zmianę na poziomie ciała energetycznego i innych ciał subtelnych, ale może też pojawić się człowiek, okazja, informacja, pomysł. Huna to tworzenie rzeczywistości a nie jedynie wpływanie na kondycję ciała. Rozwiązanie może przyjść różnie, zawsze jednak w najlepszy sposób.
7. Sesja trwa tydzień, ale nie codziennie wykonywane są przekazy. Na tydzień robione są dwa. Obecna metoda jest dużo mocniejsza niż moje poprzednie usługi pod tą samą nazwą. Energia pracuje 2-3 dni po przekazie. W tygodniu robię dwa przekazy i to wystarczy.
8. Huna jest bezpieczna. Używam myślokształtu pozytywnego, wspierającego, zgodnego z ustalonym celem. Struktura techniki została sprawdzona przez mojego nauczyciela - wybitnego bioenergoterapeutę i psychotronika. Została skonsultowana i uzupełniona. Nie obawiaj się skutków ubocznych.
9. Można pracować z kilkoma celami w jednym czasie - jeśli masz duże potrzeby i interesuje Cię kilka sesji to zapraszam.
10. Po sesji nie powiem Ci co się stanie, jak to widzę itd. Niech przekona Cię rzeczywistość a nie moje słowo. Skupiam się na myślokształcie a nie diagnozie, dlatego nie wyjawię Ci szczegółów jak sesja podziała na Twój cel.
11. Moja rola polega na tym, że używam swoich zdolności "paranormalnych" do wykorzystania ciał subtelnych do stworzenia i wyemitowania myślokształtu. Ponieważ zajmuję się tym zawodowo i mam pewien poziom umiejętności i przeszkolenia, jest to skuteczne. Laik nie byłby w stanie sam wygenerować takiej mocy, ponieważ brak mu umiejętności, które rozwija się długimi latami.
12. Korzystając z tiki nie odrzucaj pomocy lekarza i tego, co wiesz, że jest skuteczne. Zachowuj się normalnie, Huna to uzupełnienie a nie zastępowanie. Wiedza i zmiany przyjdą żywiołowo, spontanicznie.
13. Mogę wykonywać tiki tylko z godzinnymi przerwami. Jeśli masz problem napisz jak najszybciej, by zapisać się na sesję, ponieważ ilość osób jest ograniczona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz