wtorek, 23 lipca 2019

Jak diagnoza nadzmysłowa może Ci pomóc?

Postrzeganie psychotroniczne jest możliwe. Jest możliwe dzięki systemowi czakr i kanałów.
Zdolności psychotroniczne rozwija się w szkole, we współpracy z nauczycielem, z kompetentną osobą. Kiedy pozna się podstawy i odpowiednie techniki można skutecznie pracować dla innych.
Jak moje odczyty mogą Ci pomóc? Sprawa wygląda prosto. Masz problem, dowolny, wobec którego chcesz zamówić usługę.
Powiedzmy, że problem ten dotyczy relacji z partnerem. Nie wiesz jakie decyzje podjąć, brakuje Ci wiedzy, nie wiesz czy osoba ta odpowiada Ci wewnętrznie, energetycznie, ezoterycznie. Takie rzeczy można sprawdzić. Można sprawdzić także to, czy pozostaje w relacji wierności, czy nie stosuje kłamstwa.
Pod problem z partnerem możesz podstawić inne: z firmą i finansami, pracą, z rodziną, z efektami uczestnictwa w jakichś grupach "duchowych", oddawania się różnym wewnętrznym praktykom.
A może chcesz sprawdzić jak energetycznie widać Twój plan wycieczki, czy nie pojawiają się tu jakieś zagrożenia, ukryte wpływy lub motywy ludzkie.
Diagnozę można zamawiać dla poznania stanu zdrowia (z perspektywy psychotronicznej, nie zastępuję diagnozy lekarskiej), bo np. czujesz się dziwnie, źle, nie wiesz jak poprawić jakość życia.
Albo chcesz pójść na określone studia, podjąć się nauki rzemiosła i nie wiesz czy tędy droga.
Wielu z nas ma lęki, fobie, obsesje, nie wiedząc skąd się to bierze - można to diagnozować.
Coś, co przeszkadza Ci panować w życiu, spać i budzić się spokojnie, żyć radośnie to wystarczający powód, by zgłosić się na diagnozę.
Diagnoza potrafi wiele pokazać o Tobie, Twojej firmie lub pracy, ważnych dla Ciebie osobach lub okolicznościach życiowych - tych stałych i tych tymczasowych lub nietypowych.
Można też po prostu zamówić usługę i zapytać jak jedna z moich klientek: co się dzieje? Z czym pracować? Co pokazuje się jako problem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz